O nas

Zapraszamy Państwa do sklepu „Herbaty Świata” w Bielsku-Białej, gdzie oferujemy około 130 wysokogatunkowych herbat na wagę o różnorodnych właściwościach w tym wspomagających trawienie, wzmacniających, oczyszczających, odchudzających, rozgrzewających a przy tym poprawiających nastrój, pamięć i koncentrację oraz zapobiegających wielu chorobom.
    Oprócz herbat oferujemy 50 rodzajów kaw ziarnistych 100% Arabica – naturalnych i smakowych, a także akcesoria do parzenia i picia herbaty i kawy. U nas znajdziecie Państwo porcelanę angielską, australijską i chińską, słodycze polskie i unijne, przyprawy oraz wiele innych atrakcyjnych rzeczy dla domu jak i doskonale nadających się na prezenty, który potrafimy zapakować.

    Gwarantujemy Państwu bardzo dobre, konkurencyjne ceny, liczne promocje oraz miłą fachową obsługę. Firma istnieje od 1999 roku.

    

lisc

Sklep z herbatą i kawą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie posiadamy: herbaty, kawy, Yerba Mate, akcesoria do parzenia, bakalie, słodycze, owoce liofilizowane oraz prezenty.