Kawiarki włoskie

Bialetti Kitty 6

 

 

 

    Kawiarka  Kitty wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Natomiast elementy, których dotykamy w trakcie procesu przygotowywania kawy np. rączka zrobione zostały z nienagrzewającego się plastiku. Kawiarka wyposażona jest także w zawór bezpieczeństwa (wykonany ze sprężyny ze stali nierdzewnej i łożyska kulkowego) w celu odprowadzania nadmiaru pary wodnej. Dzięki temu nie "wybuchnie", kiedy zapcha się sitko.

cena 131,50 zł

Bialetti Musa 6

  

  Włoska kawiarka Bialetti Musa posiada klasyczną i elegancką formę . Jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej 18/10 z certyfikatem. Unikalna jednobryłowa konstrukcja wzbudza zachwyt u większości pasjonatów i wielbicieli kawy. Kawiarka  Musa składa się z trzech części: dolnego zbiorniczka na wodę, lejka z sitkiem na kawę i zbiorniczka górnego na zaparzoną kawę.  Podgrzewana woda zamienia się w parę wodną i pod ciśnieniem przedostanie się do zbiorniczka górnego, przechodząc przez umieszczoną w sitku kawę.

cena 147 zł

Bialetti Mukka Express Łaciata

   Rewelacyjne i innowacyjne urządzenie za pomocą którego szybko i łatwo przyrządzisz doskonałe włoskie cappucino oraz caffelatte . Doskonały image stylizowany na łaty krowy zrobi ogromne wrażenie na każdym i wzbudzi zazdrość .

   Kafetiekra Mukka Express składa się z 3 głównych części: dolnego pojemnika na wodę, sitka z lejkiem oraz górnego zbiornika. Dodatkowo jest plastikowa miarka .   

 cena 258 zł

Bialetti Venus 6

     Kawiarka Venus to najpopularniejszy model kawiarki dostępny na światowym rynku. Swoją popularnością przebił nawet klasyczną Moka Express. Venus w całości wykonana została ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10, a jej dolny zbiorniczek został tak zaprojektowany, żeby urządzenie bezproblemowo działało na kuchenkach indukcyjnych. Dodatkową uwagę zwraca nowoczesny design kawiarki, który został przemyślany i prawdopodobnie podoba się większości osób pijących kawę i nie tylko.

cena 116 zł